top of page
Lider w serwisie okien i drzwi w Polsce

Lider  w serwisie okien i drzwi w Polsce

Wymiana Szyby w Oknie / Wymiana Pakietu Szybowego – Kompleksowy Przewodnik

W Sky-Soft Polska wiemy, jak ważne jest, aby Twoje okna były nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i energooszczędne. Dlatego oferujemy profesjonalną wymianę szyb i pakietów szybowych. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis procesu wymiany, abyś mógł dowiedzieć się, jak przebiega ta usługa krok po kroku.


Wymiana Szyby w Oknie / Wymiana Pakietu Szybowego

Wymiana szyby w oknie | Wymiana pakietu szybowego
Wymiana szyby w oknie | Wymiana pakietu szybowego


1. Przyjazd do Klienta i Pomiar Pakietu Szybowego


Nasza przygoda z wymianą szyby zaczyna się od wizyty specjalistów Sky-Soft Polska u klienta. Przyjeżdżamy na miejsce, aby dokładnie zmierzyć pakiet szybowy. Wymiary szyby, takie jak wysokość i szerokość, są kluczowe, ale równie ważna jest jej budowa, czyli grubość szyb oraz ramki międzyszybowej.


2. Sprawdzenie Współczynnika Przenikalności Cieplnej


Kolejnym krokiem jest sprawdzenie współczynnika przenikalności cieplnej U. Jest to niezwykle istotne, ponieważ wpływa na izolacyjność termiczną okna. Nasz zespół upewnia się, że nowe szyby będą miały optymalne parametry, zapewniając komfort cieplny wewnątrz pomieszczenia.


3. Sprawdzenie Ewentualnego Barwienia Szkła


Nie zapominamy również o estetyce. Weryfikujemy, czy szkło posiada ewentualne barwienie, które może wpływać na wygląd i funkcję okna. Barwione szyby mogą redukować ilość światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia, co jest istotne przy wyborze odpowiedniego pakietu szybowego.


4. Zamówienie Pakietu w Firmie Produkcyjnej


Gdy wszystkie pomiary i sprawdzenia są zakończone, przystępujemy do zamówienia nowego pakietu szybowego w naszej zaufanej firmie produkcyjnej. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług.


5. Demontaż Uszkodzonego Pakietu Szybowego


Po otrzymaniu nowego pakietu szybowego, przystępujemy do demontażu starego. Najpierw usuwamy listwy przyszybowe, które trzymają szybę na miejscu. Następnie ostrożnie demontujemy uszkodzony pakiet szybowy, dbając o to, aby nie uszkodzić ramy okna.Nowy pakiet szybowy jest następnie montowany w ramie okna. Kluczowe jest wypoziomowanie szyby, aby zapewnić jej prawidłowe funkcjonowanie i trwałość. Nasz zespół dba o każdy szczegół, aby montaż był wykonany perfekcyjnie.


7. Montaż Listew Przyszybowych


Po zamontowaniu i wypoziomowaniu szyby, przystępujemy do montażu listew przyszybowych. Listwy te nie tylko trzymają szybę na miejscu, ale również nadają oknu estetyczny wygląd.


8. Odbiór Uszkodzonego Pakietu do Utylizacji


Ostatnim krokiem jest odbiór uszkodzonego pakietu szybowego, który jest przekazywany do utylizacji. Dzięki temu dbamy o środowisko, zapewniając, że stare szyby są odpowiednio przetwarzane.


Podsumowanie


Wymiana szyby w oknie to proces wymagający precyzji i doświadczenia. Sky-Soft Polska zapewnia kompleksową usługę, od pomiaru po montaż, dbając o każdy detal. Dzięki nam Twoje okna będą nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i energooszczędne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.


Najczęstsze Pytania (FAQ)


1. Jak długo trwa wymiana pakietu szybowego?

Czas wymiany pakietu szybowego zależy od specyfiki zlecenia, jednak zazwyczaj proces ten zajmuje od kilku godzin do jednego dnia roboczego.


2. Czy wymiana szyby poprawi izolacyjność termiczną mojego okna?

Tak, wymiana uszkodzonego lub starego pakietu szybowego na nowy, o lepszych parametrach, zdecydowanie poprawi izolacyjność termiczną okna.


3. Jak mogę zamówić usługę wymiany szyby?

Aby zamówić usługę, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej.


Zapraszamy do współpracy i skorzystania z profesjonalnych usług wymiany szyb oferowanych przez Sky-Soft Polska!Sky-Soft Polska to lider w serwisie okien, specjalizujący się w kompleksowej wymianie szyb i pakietów szybowych na terenie całej Polski. Nasze usługi są dostępne w największych miastach kraju, takich jak Warszawa, Trójmiasto, Łódź, Katowice, Kraków, Wrocław i Poznań oraz ich okolicach. Dzięki szerokiemu zasięgowi i współpracy z lokalnymi podwykonawcami, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować każde zlecenie.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do kontaktu z nami, aby umówić się na wymianę pakietu szybowego. Odwiedź nas na Sky-Soft Polska na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i aktualnych promocjach.


Nie czekaj – zadzwoń do nas już dziś i zaufaj profesjonalistom!


Sky-Soft Polska sp. z o.o.


Telefon: +48 505 912 001

Adres siedziby: ul. Okrętowa 70a, 01-309 Warszawa

Strona internetowa: www.sky-soft-polska.com


Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie z nowego pakietu szybowego w Twoim oknie!

Comments


Commenting has been turned off.

Opisz na swój problem

Wypełnij formularz lub zadzwoń, aby umówić się na darmową konsultację telefoniczną

Obszar działania:

Cała Polska

ul. Okrętowa 70a
01-309 Warszawa

bottom of page