top of page
Image by Lance Anderson

Lider  w serwisie okien i drzwi w Polsce

Spirala graficzna
Spirala graficzna
Spirala graficzna

Dołącz do naszego zespołu

Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży i jednocześnie największą firmą serwisową w Polsce. Może szukamy właśnie Ciebie do naszego zespołu.

Trwa rekrutacja

Serwisant z Doświadczeniem - Dołącz do Zespołu Profesjonalistów!

Jeśli jesteś doświadczonym serwisantem z pasją do pracy z oknami i drzwiami, jesteśmy zainteresowani Twoimi umiejętnościami. Nasza firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku. Jako serwisant z doświadczeniem, będziesz odpowiedzialny za profesjonalny serwis i naprawy okien oraz drzwi. Posiadanie prawa jazdy kategorii B obowiązkowe.
 

Serwisant do Przyuczenia - Rozwijaj Się Z Nami!

Jeśli nie masz doświadczenia jako serwisant, ale masz chęć i determinację, aby nauczyć się tej profesji, to zapraszamy do naszego zespołu. Oferujemy program przyuczenia i szkolenia, które pozwolą Ci zdobyć niezbędne umiejętności. Praca u nas to szansa na rozwijanie się i zdobycie cennego doświadczenia. Posiadanie prawa jazdy kategorii B obowiązkowe.

Pracownik Biurowy - Twoje Umiejętności Wartościowe Dla Nas!

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, dokładną i potrafisz efektywnie zarządzać dokumentacją, zapraszamy do naszego zespołu jako pracownik biurowy. Twój wkład w utrzymanie porządku w dokumentach i organizację biura jest nieoceniony. Posiadanie prawa jazdy kategorii B obowiązkowe.

Handlowiec - Realizuj Cele z Nami!

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zainteresowaną branżą okien i drzwi, a także potrafisz budować relacje z klientami, to mamy dla Ciebie miejsce jako handlowiec w naszej firmie. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzenia i wsparcie w zdobywaniu klientów. Posiadanie prawa jazdy kategorii B obowiązkowe.

Praca w naszej firmie to nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale także szansa na pracę w przyjaznym środowisku i współpracę z profesjonalnym zespołem. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do nas, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aplikuj już dziś

bottom of page